Naujienos

Norėčiau pristatyti penkis naujus Premium klasės stipriuosius mūsų  gėrimus, už kurių kokybę esu visiškai ramus, padarėme viską: spiritas perdistiliuotas mūsų variniais distiliatoriais, skoniui ir aromatui išgauti reikalingos  uogos, žolelės, riešutai, kankorėžiai,  kiti ingredientai natūralūs, puikios kokybės, nenaudota jokių dirbtinų skonio ar kvapo aromatizatorių.

Apie pusantrų metų užtruko šios išvaizdos kūrimas – tinkamo butelio paieška, minimalistinis etiketės dizainas, lyg ir smulkmenų šlifavimas, daug techninių sprendinių, rankų darbo, sudedant akcentus, bet, atrodo, viskas – pateikiame jums naują mūsų stipriųjų gėrimų seriją.

Pateikti gėrimų  skoniai originalūs, manau, tikrai bus atpažįstami  iš daugelio panašių gėrimų, pavyzdžiui, panaudoti degtinės aromatui žalius pušų kankorėžius kilo ragaujant dukros išvirtą kankorėžių uogienę, juodalaukių balzamo pradžia nuo Juodalaukių kaimo (kuriame mes įsikūrę) pavadinimo, tai pirmiausia mintis, kad gėrimas turi būti juodas, o paskui skonio paieška. Džinas – klasika, kadagio uogos šventa, bet pasistengėme įvairių botaninių augalų, uogų ir vaisių pagalba suteikti  savitus  skonius, kurie, tikimės, atras savo gerbėjų. Kaip ir su vynais, siūlome jums mūsų manymu geriausią skonių paletę, ar tai pasitvirtins, išspręs laikas, o ateityje labai laukiame jau brandinamų  ąžuolo statinėse gėrimų, labai smalsu, kaip pasirodys viskis iš Lietuvoje išaugintų  grūdų ar obuolinė (kalvadosas) iš senųjų veislių antaninių obuolių, palaukime kartu.

                                                                                           Gintaras Sinkus      2021 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę