Sino

Privatumo politika

MB “Lietungė” privatumo politika

Bendrovėje “Gintaro Sino”, pasiekiamoje iš https://gintarosino.eu/, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente pateikiami informacijos, kurią renka ir įrašo “Gintaro Sino”, tipai ir kaip ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams, kiek tai susiję su informacija, kuria jie dalijasi ir (arba) kurią renka “Gintaro Sino”. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai ne internetu ar kitais kanalais, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Informacija, kurią renkame

Asmens informacija, kurią prašome pateikti, ir priežastys, dėl kurių prašome ją pateikti, jums bus paaiškintos tuo metu, kai paprašysime pateikti savo asmens duomenis.

Jeigu su mumis susisieksite tiesiogiai, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pavyzdžiui, jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, žinutės turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums siųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite nuspręsti pateikti.

Kai registruojatės paskyroje, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius elementus kaip vardas ir pavardė, įmonės pavadinimas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip naudojame jūsų informaciją

Surinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant šiuos:

  • Pateikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę
  • Tobulinti, pritaikyti ir plėsti mūsų svetainę
  • Suprasti ir analizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine
  • kurti naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą
  • Susisiekti su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo tikslais, siekiant pateikti jums atnaujinimus ir kitą su svetaine susijusią informaciją, taip pat rinkodaros ir reklamos tikslais
  • Siųsti jums el. laiškus
  • Nustatyti sukčiavimo atvejus ir užkirsti jiems kelią

Žurnalų failai

“Gintaro Sino” laikosi standartinės žurnalų failų naudojimo tvarkos. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos bendrovės ir yra prieglobos paslaugų analitikos dalis. Žurnalo failuose renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipiamuosius / išeinamuosius puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Šie duomenys nesusiję su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Šios informacijos paskirtis – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti naudotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Skaitmeniniai slapukai ir žiniatinklio švyturiai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, “Gintaro Sino” naudoja “slapukus”. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų nuostatas ir svetainės puslapius, kuriuos lankytojas aplankė arba kuriuose lankėsi, saugoti. Ši informacija naudojama siekiant optimizuoti naudotojų patirtį, pritaikant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Daugiau bendros informacijos apie slapukus rasite “Slapukai” straipsnyje iš Privatumo politikos generatoriaus.

Reklamos partnerių privatumo politika

Šiame sąraše galite susipažinti su kiekvieno “Gintaro Sino” reklamos partnerio privatumo politika.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai arba skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript arba žiniatinklio švyturiai, kurie yra naudojami jų atitinkamose reklamose ir nuorodose, rodomose “Gintaro Sino”, kurios yra siunčiamos tiesiai į naudotojų naršyklę. Tokiu atveju jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklamos kampanijų veiksmingumui matuoti ir (arba) reklamos turiniui, kurį matote lankomose interneto svetainėse, personalizuoti.

Atkreipkite dėmesį, kad “Gintaro Sino” neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, ir jų nekontroliuoja.

Trečiųjų šalių privatumo politika

“Gintaro Sino” privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių reklamos serverių privatumo politikomis. Joje gali būti nurodyta jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Savo individualiose naršyklės parinktyse galite pasirinkti išjungti slapukus. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą su konkrečiomis interneto naršyklėmis, jos rasite atitinkamose naršyklių svetainėse.

CCPA privatumo teisės (neparduokite mano asmeninės informacijos)

Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

reikalauti, kad įmonė, kuri renka vartotojo asmens duomenis, atskleistų kategorijas ir konkrečius asmens duomenis, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus.

reikalauti, kad įmonė ištrintų visus asmens duomenis apie vartotoją, kuriuos įmonė surinko.

reikalauti, kad vartotojo asmens duomenis parduodanti įmonė neparduotų vartotojo asmens duomenų.

Jei pateikiate prašymą, atsakyti į jį turime per vieną mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

GDPR duomenų apsaugos teisės

Norime įsitikinti, kad esate išsamiai susipažinę su visomis savo duomenų apsaugos teisėmis. Kiekvienas naudotojas turi teisę į šias teises:

Teisė susipažinti – turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Už šią paslaugą iš jūsų galime imti nedidelį mokestį.

Teisė į ištaisymą – turite teisę prašyti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti, kad papildytume informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.

Teisė į ištrynimą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis ištrintume jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – Esant tam tikroms sąlygoms, turite teisę nesutikti, kad tvarkytume jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkeliamumą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis perduotume mūsų surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jeigu pateikiate prašymą, turime jums atsakyti per vieną mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija apie vaikus

Kita mūsų prioriteto dalis yra papildoma vaikų apsauga naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti jų veiklą internete ir jai vadovauti.

“Gintaro Sino” sąmoningai nerenka jokios asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsdami susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kas įmanoma, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų. informacijos iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsdami susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kas įmanoma, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų.